Opinie klientów o Dzień w Loro Parku

5.8 /6
29 
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MARTA, Tychy

Loro Park to świetne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na żywo prezentowane są pokazy lwów morskich, delfinów, orek i ptaków egzotycznych. Wszystkie zwierzęta mają odwzorowane swoje naturalne warunki występowania, na każdym kroku w parku jest podkreślana troska o zwierzęta i klimat. Godnymi uwagi punktami parku są: wystawa pingwinów, rafa koralowa i tunel podwodny - ma się wrażenie że zwierzęta są na wyciągnięcie ręki.

6.0/6

PAWEŁ, WARSZAWA

Cudowne klimatyczne miejsce, ze wspaniałymi pokazami papug, delfinów, lwów morskich oraz orek. Bedąc na Teneryfie trzeba odwiedzić to miejsce!

6.0/6

Mateusz, Dobieszyn

Jedna z nielicznych okazji, żeby zobaczyć pokaz orek, a także papug, delfinów oraz lwów morskich Rzadko spotykane okazy zwierząt z całego świata.

6.0/6

Wojciech, Siedlce

Polecam każdemu tę wycieczkę fakultatywną! Super miejsce. Pokaz delfinów, lwów morskich i orek wspaniały.