Opinie klientów o Gran Tour z północy wyspy

5.9 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej, Włocławek

Wspaniała wycieczka całodniowa z polskim pilotem (przewodnik super ) kierowca wspaniały na tych krętych drogach

6.0/6

Elżbieta, Kędzierzyn-Koźle

Program wycieczki bardzo atrakcyjny dużo zobaczyliśmy dzięki przemiłej pani przewodnik i wielkie brawa dla kierwocy który bezpiecznie nas przewióżł przez kręte drogi Teneryfy. Najważniejsze co chciałam zobaczyć to El Teide z bliska na który wjechalismy kolejka i oczywiście wioskę jak z bajki MASCA. Taką wycieczkę serdecznie POLECAM !

6.0/6

Aleksandra, Gliwice

Program wycieczki bardzo atrakcyjny, z degustacją różnego rodzaju alkoholi i kanaryjskich trunków. Miejscowość Masca, którą odwiedziłam podczas tej wycieczki bardzo urzekająca z mnóstwem punktów widokowych do robienia wspaniałych, pamiątkowych zdjęć. Widoki zapierające dech w piersiach. Koniecznie trzeba spróbować również barraquito - lokalnej kawy z rumem bądź likierem. Kulminacyjna część wycieczki czyli 8-minutowy wjazd kolejką linową na wulkan Teide - krajobrazy księżycowe! Nie zawsze wjazd kolejką linową jest możliwy (warunki atmosferyczne), jest to podane do informacji dopiero rano danego dnia. Polecam tę wycieczkę, naprawdę warto.

6.0/6

Anna, Poznań

wycieczka od 8:00-18:00 Bardzo polecam, przekrojowo pozwala zwiedzić różne zakątki północynej i środkowej części wyspy, a w tym Narodowy Park Teide. Księżycowe powulkaniczne krajobrazy, dojazd do podnóży wulkanu i dla chętnych za dodatkową opłatą - wjazd kolejką linową pod szczyt wulkanu (nie do krateru). Był to dodatkowy koszt ok 40-45€, ale naprawdę wart poniesienia! Widoki z wysokości 3000km zapierają dech w piersiach. Ze szczytu widać Gran Canarię i chmury, które majestatycznie przesuwają się leniwie po niebie <3