Opinie klientów o La Gomera Safari

6.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KACPER, Kańczuga 23.01.2024
Termin pobytu: październik 2023

Wycieczka mega na plus. Bardzo fajnie z najlepszą przewodniczką. Dużo atrakcji do zwiedzania i ciekawostek, a także przepiękne widoki z bocznych uliczek jak i z głównej drogi.

6.0/6

Aleksandra, Gliwice 03.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Ekstremalna wycieczka z nutą adrenaliny! Rejs ogromnym statkiem z Teneryfy z Los Cristianos do San Sebastian na La Gomerze. Przepiękne widoki, La Gomera podobna a jednak trochę inna od Teneryfy. Jeep safari czyli szybka jazda po krętych i wąskich drogach La Gomery. Jedna z najlepszych wycieczek w moim życiu. To trzeba przeżyć indywidualnie.

6.0/6

Anna, Poznań 21.01.2024
Termin pobytu: maj 2023

całodniowa wycieczka. Start 7:00-20/21:00 Wycieczka obejmowała transfer z północy na południe do portu promowego w Costa Adeje. Następnie rejs 45min z Teneryfy na La Gomerę, dużym promem z miejscami raczej wewnątrz statku niż na pokładach słonecznych (dla prywatnych osób koszt przepłynięcia ponoć jest bardzo wysoki, dlatego polecam skorzystać ze zorganizowanej przeprawy w grupie!) Wybraliśmy opcję Jeep Safari więc cały dzień przemieszczaliśmy się Jeepami. Tą opcje polecam jednak tylko młodym osobom, ze względu na mniej komfortowe warunki jazdy (trzęsie i szarpie). Trasa jeepów różniła się od trasy klasycznej wycieczki autokarem, ponieważ jeep często przemieszczał się wąski, stromymi uliczkami pomiędzy domami mieszkańców, a bujną roślinnością czy drogami typu off-road. Wycieczka polegała na przejechaniu wyspy na różnych jej wysokościach od poziomu zero - port, po wjazd na zalesione bananowcami i dalej górską roślinnością , szczyty wyspy. Koniecznie należy zabrać minimum bluzę z kapturem, a najlepiej kurtkę wiatrową bo wraz ze wzrostem wysokości spadała temperatura i pojawiały się wilgotne zachmurzenia (wina passatów, które przemieszczają się przez całe Wyspy Kanaryjskie, aż po Europę). W porze obiadowej przerwa na lunch w restauracji zlokalizowanej na wysokości ok 2000km z pokazem języka gwizdanego.