Opinie klientów o Loro Park i Siam Park - 2 w 1

5.7 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, Piła

Trzeba to zobaczyć. W Siam Parku jest tak wiele atrakcji, że jeden dzień to mało. Bawią się mali i duzi. Loro Park budzi mieszane uczucia - zwierzęta są w niewoli.

6.0/6

Paulina Barbara, Mniów

Polecam 😀 jedyne w swoim rodzaju wycieczki do Loro i Siam Parku. Loro Park to połączenie ogrodu botaniczno-zoologicznego z różnorodnością zwierząt, w tym z przepięknymi z ich udziałem show. Siam Park z kolei to fantastyczny park wodny z mnóstwem atrakcji, zjeżdżalni, tuneli, lazy river, w tym z ogromnym basenem ze sztucznymi falami. Fantastycznie się tam bawiliśmy przez cały dzień!

6.0/6

Agata, Łomianki

Ogólnie warto zobaczyć. W Siam Parku mnóstwo zabawy chociaż trzeba zaznaczyć że byliśmy poza sezonem i w kolejce nie czekało się zbyt długo. Niestety w sezonie podobno czeka się ponad godzinę. Nie zaryzykowałabym w sezonie. Polecam tylko i wyłącznie poza sezonem. Wtedy zabawy co niemiara. Niestety jedzenie podobnie jak w hotelu. Aby popróbować lokalnych przysmaków należałoby się zapuścić wśród tubylców. ogólnie Siam park wyzwala dużo adrenaliny. Mój 10 letni syn czasem był lekko przerażony szybkością zjazdów. Za to mój mąż był wniebowzięty. On najchętniej by stamtąd nie wychodził. Dla mnie ok ale ja nie przepadam za atrakcjami wodnymi

6.0/6

Agata, Ustroń

Po to tam lecieliśmy!!! 😁 Super spędzony czas w jednym i drugim parku. Mimo sporej ilości zwiedzających wszystko bez większych kolejek. Loro Park to super przeżycie - pokazu orek, lwów morskich i delfinów naprawdę robią wrażenie! Siam park pelen atrakcji dla lubiących adrenalinę. Na kazdy park trzeba poswiecic caly dzień. Dzieci i rodzice mega zadowoleni! 😂