Opinie klientów o Loro Park i Siam Park - 2 w 1

5.5 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna , Medlow 23.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Lora park polecam , świetne miejsce, niestety sim park już słabiej że względu na ogromne kolejki.

6.0/6

Agata, Ustroń 04.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Po to tam lecieliśmy!!! 😁 Super spędzony czas w jednym i drugim parku. Mimo sporej ilości zwiedzających wszystko bez większych kolejek. Loro Park to super przeżycie - pokazu orek, lwów morskich i delfinów naprawdę robią wrażenie! Siam park pelen atrakcji dla lubiących adrenalinę. Na kazdy park trzeba poswiecic caly dzień. Dzieci i rodzice mega zadowoleni! 😂

6.0/6

Paweł, Łódź 07.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Oba parki niesamowite. Nawet pomijając atrakcje, to jak wyglądają, roślinność robi olbrzymie wrażenie. Pokazy zwierząt w Loro jedyne w swoim rodzaju. Akwaria, pawilon z pingwinami, czy miejsce, w w którym możemy obserwować papugi z bliska rewelacja! Siam - zabawa na cały dzień. Zarówno dla tych lubiących adrenalinę, jak i tych którzy wolą spokojniejsze atrakcje. Warto być z samego rana i kupić VIP (ich liczba ograniczona) żeby omijać kolejki.

6.0/6

PIOTR ANDRZEJ, Toruń 16.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Pobyt w parku wodnym Siam Park to całodzienna adrenalina odczas zjadow na ekstremalnych atrakcjach. Koniecznie zabrać ze sobą buty do chodzenia w wodzie lub kupić na miejscu. Polecam pobyt w cztery osoby (łatwiej korzystać z atrakcji, na niektórych 2 i 3 były odstawiane na bok i czekały na skompletowanie)