Wycieczka Fakultatywna Magia północnego wybrzeża VIP

Odbiór o godz. 08:00
Za osobę629
1 258 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Puerto de la Cruz – jedno z najpopularniejszych miast Teneryfy

• Dolina La Orotavy – malownicze punkty widokowe

• Obiad na plantacji bananów

• Garachico - perła północnego wybrzeza

Opis

Zapraszamy na wspaniałą wyprawę w kameralnej grupie VIP, aby poznać magię północnego wybrzeża w prawdziwej, niekomercyjnej odsłonie, poza utartymi szlakami turystycznymi. Garachico to jedno z najpiękniejszych miejsc wyspy, odbudowane po wybuchu wulkanu w XVIII wieku. Urzeka turystów magią, klimatem, brukowanymi uliczkami i naturalnymi basenami lawowymi. Podczas wycieczki udamy się na spacer po miasteczku, by poczuć prawdziwy, kanaryjski klimat, a temu wszystkiemu będą towarzyszyć dźwięki fal, uderzających o wulkaniczne skały. Udamy się również z wizytą do artystycznego miasta Puerto del la Cruz. Zobaczymy tam tętniące życiem uliczki, historyczną zabudowę, liczne kościoły, nadmorską promenadę oraz port. Punktem wycieczki będzie również przejazd przez majestatyczną dolinę La Orotavy z licznymi punktami widokowymi na północne wybrzeże: Wulkan Teide oraz miasto Puerto de la Cruz. Udamy się również na historyczny spacer po mieście La Orotava, z wyjątkową starówką, imponującą zabudową oraz bujną zielenią. Odwiedzimy plantację bananów, gdzie będzie podawany typowy, kanaryjski obiad w niecodziennej scenerii. Nie zabraknie również czasu na kawę Barraquito, w kawiarni ze szklanym tarasem widokowym na dolinę La Orotavy. Wycieczka to wyjątkowe przeżycie, niezapomniane widoki oraz przygoda w wersji de luxe.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym, luksusowym pojazdem – kameralne grupy

• Opiekę polskojęzycznego przewodnika

• Kanaryjski obiad na plantacji bananów

• Kawę Barraquito w ekskluzywnym wydaniu


Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: ok. 08:30 - 18:00

Inne atrakcje w okolicy

Opinie

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

JOLANTA, Tarnowskie Góry 16.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Świetna okazja zobaczenia trochę innej roślinności niż Teneryfa południowa.Smakowanie regionalnych potraw była atrakcją dla całej grupy. Cudne widoki. Cieszę się, że wybraliśmy tę wycieczkę, warto!!!Pani Przewodnik, po prostu bomba, duża wiedza!!!
Pokaż więcej opinii (1)