Opinie klientów o Skarby północy - różne oblicza Teneryfy

5.4 /6
30 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Gliwice

Fantastyczna droga przez góry. Piękne wybrzeże, ciekawe miasta, widoki podczas przejazdu przepiękne acz wzbudzające trochę strachu.

6.0/6

Danuta, POZNAŃ

Przepiękna krajobrazowo wycieczka z wizytą miedzy innymi w Bazylice w Candelarii, obiadem w lokalnej restauracji i wizytą w mieście Porto Cristo. Polecam.

6.0/6

Karolina, Goleniów

Super!!!!! Wycieczka bardzo wartościowa, konieczna wręcz jeżeli ktoś odwiedza Teneryfę! Wspaniała Pani przewodnik dużo wiadomości otrzymaliśmy i kawał historii wyspy.

6.0/6

MARTA, Tychy

Wycieczka po najważniejszych kulturowo i historycznie miastach na północy wyspy, z niezapomnianym przejazdem krętymi, wąskimi ścieżkami przez gęstą, zieloną puszczę kaanryjską. Wspaniała okazja na zapoznanie się z kulturą i przyrodą Teneryfy, a także na zakupy perfum czy biżuterii, które na Wyspach Kanaryjskich kuszą niższymi cenami. Bardzo ciekawy program skupia się na życiu i historii człowieka na Teneryfie, od pierwszych śladów cywilizacji po dzisiejsze życie codzienne przeciętnego Kanaryjczyka.