Opinie klientów o W poszukiwaniu wielorybów

5.1 /6
10 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Elżbieta, Kędzierzyn-Koźle

Przyjemny relaksujący rejs po oceanie z obiadem przerwanym przez przepływające definy i grinwale :) a pożniej podpłyneliśmy pod klify Los Gigantes - robią wrażnie :0 Taki rejs POLECAM !

6.0/6

Angelika, Wrząca

Wycieczka świetna, udało się zobaczyć grindwale i delfiny z bardzo bliskiej odległości. Sam rejs bardzo komfortowy. Niestety bardzo nastawiona na monetyzacje: leżaki dodatkowo płatne, możliwość nagrania filmu z wyjazdu płatna, zdjęcia przy wsiadaniu możliwość kupna płatne. Oprócz tego przy wysiadaniu naciskanie na napiwki.

6.0/6

Ewa, Jaworzno

Fajnie zorganizowany rejs katamaranem, Dużym zaskoczeniem był polski przewodnik. Możliwość kąpieli w oceanie,smaczny posiłek i dostępność nielimitowana napoi alkoholowych i bezalkoholowych. Widoki zapierające dech w piersiach, przeróżne kolory oceanu no i cel wyprawy wieloryby. Udało się zobaczyć

6.0/6

Robert, Lublin

Moim zdaniem “must have” będąc na Teneryfie - świetna obsługa na łodzi - wiedzą co robić i gdzie szukać. Smaczne jedzenie i napoje. Można nie tylko zobaczyć dzikie zwierzęta w naturalnym środowisku, opalać się w świetnym kanaryjskim słońcu ale również popływać w ciepłym oceanie w otoczeniu Los Gigantos i zatoki piratów a wszystko na nowoczesnej jednostce.