Wycieczka Fakultatywna
Opinie o W poszukiwaniu delfinów i wielorybów
5.2/6 (10 opinii)Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udany rejs, gdyż dotarliśmy wgłąb oceanu do miejsca, w którym napotkaliśmy stado delfinów. Dwa z delfinów długo towarzyszyły naszemu statkowi, nie dając się wyprzedzić. Dzięki temu mogliśmy zrobić wiele zdjęć i filmików tych pięknych i przyjaznych ssaków. Z uwagi na znaczne falowanie na Oceanie martwiłem się o bezpieczeństwo dzieci, które nie miały obowiązku zakładania kamizelek ratunkowych.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Szkoda,że bez wielorybów,delfiny też jakieś mało towarzyskie.Jednak całość 😄😄, zachęcam do udziału w rejsie
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne delfiny, udało się je zobaczyć z bliska, załoga statku robiła co w ich mocy, aby każdy zobaczył je z bliska. Podróż łodzią trochę wyczerpująca ze względu na chorobę morską współuczestników. Obsługa statku jednak zapewniała niezbędne akcesoria.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety, nie było akurat delfinów z powodu dużej fali, ale dawano w ramach rekompensaty woucher ważny rok na inną wycieczkę