Opinie klientów o W cieniu wulkanu Agung

6.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Piaseczno

************************ Must have. Swiatynie ktore kazdy powinien zobaczyc. ************************

6.0/6

Agnieszka Beata, Katowice

W pierwszej kolejności wizyta w pracowni batiku, gdzie mogliśmy zobaczyć jak wytwarza się wzór batiku na koszulkach/kocykach itp. Można było również zakupić ciuchy i akcesoria z batikiem lub np. czyste koszulki i następnie udać się do pań, które malowały woskiem dowolnie wskazane kształty czy obrazy/napisy ze wzorów. Następną atrakcją była niesamowita, tradycyjna wioska, z charakterystyczną zabudową, w której czas się zatrzymał mimo, iż jest cały czas zamieszkiwana przez lokalną społeczność. To miejsce było tak samo wyjątkowe, jak również w pewnym sensie zawstydzające - mimo, iż wioska sprawia wrażenie skansenu, możemy zwiedzać w niej domy, w których nadal żyją ludzie, którzy utrzymują się w większości z realizowanych tam wycieczek i handlu rękodziełem/artykułami spożywczymi. Po drodze na kolejną atrakcję "Pani ciocia" przygotowała dla nas przepyszny lokalny przysmak w kształcie pierożku o unikalnym smaku. Kolejny punkt - kompleks świątynny Besakih. Niesamowicie klimatyczne miejsce, oddające ducha lokalnych wierzeń. Najważniejsze miejsce religijne balijczyków, w którym wykonacie milion przepięknych zdjęć, a przed wejściem do głównego kompleksu, lokalni strażnicy świątyni za drobną opłatą (my daliśmy 4$) wykona Wam serię cudownych zdjęć - polecam! Następnie obiad - w miejscu, w którym widok zapierał dech! Bardzo smaczna kuchnia, z niesamowitym krajobrazem. Ostatnim punktem była świątynia na wodzie - również wyjątkowe miejsce, w którym umożliwiono nam również zwiedzanie miejscowego muzeum. Bardzo polecam tą wycieczkę - Pani przewodnik która była z nami dysponowała niesamowitą wiedzą, nie tylko na temat Bali, ale również całej Indonezji i relacji pomiędzy poszczególnymi regionami kraju. Oprócz niesamowicie ciekawych wątków historycznych, pani przewodnik przedstawiała nam szereg ciekawostek, które mocno utkwiły nam w głowie. Polecam!

6.0/6

Grzegorz, Warszawa

Fajna propozycja, super miejscowy przewodnik Oki mówiący po polsku. Świetne krajobrazy, tarasy ryżowe, piękny zespół świątynny, kawa kopi luwak na postoju na życzenie. Fajnie spędzony dzień.