Opinie klientów o Petra - cud świata wykuty w skale

5.5 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marzena, Pabianice

Coś fantastycznego nie do opisania to trzeba zobaczyć na własne oczy. Do tego życie Beduinów i atmosfera tego miejsca jest do skonfrontowania na żywo samemu, tego nie da się przekazać.

6.0/6

Aleksandra, Opatówek Szałe

Petra warta zobaczenia.Przejazd autokarem całkiem komfortowy. Jak ktoś nie czuł się na siłach w powrotnej stronie mogł pojechać meleksem( oczywiście za opłatą), również na osiołku lub konno. Jeszcze raz chcę podkreślić, ile wiedzy na temat tego co oglądaliśmy przekazała nam nasza pilotka, pani Justyna, z całego serca dziękujemy. Mieliśmy również dobry obiad po wycieczce.Mogliśmy się napić prawdziwej kawy espresso i spokojnie piwa , które podano nam w ceramicznych kubkach do herbaty ( to oczywiście dodatkowo płatne)

6.0/6

Anna, Czeladź

Wycieczka do PETRY. Dobra podróż autokarem, piękne opowieści p. Agnieszki, cudowna Petra, oprowadzanie super.

6.0/6

Joanna, warszawa

To miejsce trzeba choc raz w zyciu zobaczyc. Poza fotkami warto zrobic henne u beduinek, czy napic aie herbaty. W listopadzie nie bylo wielkiego tloku.