Opinie klientów o Katamaran słońca i delfiny - Seafari Cayo Blanco Plus

5.7 /6
35 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna Krystyna, Brwinów

Super wesoła atmosfera, wesołe delfiny i piękne widoki:) polecam w 100% cudowny wypoczynek w najlepszym kompanem -mężem:) love

6.0/6

Jacek, Skarżysko Kamienna

Wycieczka na super bardzo dobrym poziomie,katamaran super,opieka wspaniała,widoki zapierające dech w piersiach. niesamowite przeżycia podczas pływania i zabawy z delfinami. Idealny odpoczynek,relaks i niezapomniane chwile i emocje podczas zabawy w wodzie z delfinami.polecam super sprawa. opłata dodatkowa 50 euro nie jest dużym wydatkiem,a zabawa na 102.

6.0/6

Szymon, Biedrusko

Wycieczka katamaranem na Cayo Blanco była niezwykłym doświadczeniem! Pływanie z delfinami było absolutnie magiczne. Przepiękne widoki na morze i błękitne niebo, i białe plaże sprawiły, że czułam się jak w raju. Obsługa była bardzo przyjazna, zawsze gotowa pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania, a do tego rozrywkowa . Delfiny były kochane, interaktywne, można było z nimi pływać, głaskać i obserwować ich naturalne zachowania. To było niezapomniane przeżycie, które na pewno będę pamiętać przez całe życie. Polecam każdemu, kto chce poczuć się jak w bajce i zanurzyć się w pięknie natury.

6.0/6

Izabela, Gałków Mały

Niezapomniane przeżycia,piękna wyspa.Szalona załoga katamaranu !!Zabawa od momentu wejścia na pokład. Szczerze polecam:):)