Wycieczka Fakultatywna
6.0/6
Przepiękna trasa wśród pól ryżowych i upraw bananowców. Po drodze mijamy wiele małych i większych miasteczek, gdzie widać prawdziwą Kubę i jej mieszkańców. Cienfuegos jest jak by inne, Trynidad zaskakuje swymi kolorami. Polecam w obu miejscowościach wdrapać się na wierze sugerowane przez pilota, by obejrzeć oba miasta i ich panoramę z góry.
Agnieszka Natalia, Warszawa 31.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024
15/15 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Výlet krásný. Doporučuji, neuvěřitelný zážitek. Obě města nádherná. Cesta smutná, realita Kuby- chudoba na vesnicích je velká.
Andrea, Dolni Lutyne 16.03.2024 | Termin pobytu: marzec 2024
2/3 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Piękne dwa miasta, jedno z najstarszych a drugie z najmłodszych na Kubie. Niezapomniane wrażenia z teatru Tomása Terry.
Artur, Piekary Śląskie 03.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024
4/4 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Polecam. Poza Hawaną, to punkt obowiązkowy dla ciekawych świata. To są miejsca, które już nigdy nie będą takie same, To trzeba zobaczyć, bo komunizm robi swoje (niestety)
Agnieszka Monika, Suchy Las 02.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023
7/8 uznało opinię za pomocną