Opinie klientów o Stara Hawana, rum i amerykańskie klasyki

5.3 /6
36 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ARTUR, ---

Rewelacyjna podróż po Havanie z posiadajacym ogromną wiedzę przewodnikiem. Niesamowita podróż po Havanie amerykańskim kabrioletami

6.0/6

Katarzyna Sylwia, Warsz

Fantastycznie poprowadzona wycieczka! Pani przewodniczka bardzo ciekawie opowiada o Kubie, jej mieszkańcach, życiu codziennym. Na tej wycieczce wypiłam najpyszniejszą pinacolade jaką w życiu piłam, przejechaliśmy się klasykami amerykańskimi co jest niesamowitą przygodą, wizyta w destylarni rumu i wypicie płonącej kawy, daikiri w Floridicie z muzyką na żywo. Hawana zachwyca i przeraża jednocześnie, ale warto było to zobaczyć na własne oczy! Tam czas się zatrzymał w latach 60, ale ludzie są wspaniali, uśmiechnięci, niesamowici!

6.0/6

Michał, Mogilno

Będąc na Kubie to pozycja must have. Miasto z jednej strony ładne i zadbane z drugiej strony ruina. Mimo tego warto je odwiedzić i chociażby przejechać się starymi klasykami :)

6.0/6

Marta, Wojakowa

Warta każdej złotówki (lub euro :)), piękne samochody, ludzie i Hawana… czuć Kubę pełną piersią. Polecamy zabrać ze sobą butelki wody z pokoju hotelowego oraz euro i dolary. Na wycieczce sklepień kupić rum oraz cygara :). Taniej niż w centrum Varadero.