Opinie klientów o Perły Ochrydu

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KRYSTIAN, ZABRZE

Wycieczka bardzo udana bardzo pozytywne wrażenia bardzo piękna część starego miasta Ochryd piękna architektura jak również zabytki, nowa część miasta także piękna i ciekawa warto było odbyć tą wycieczkę szczególnie pod opieką wspaniałego pilota w osobie Pani SŁAWKI

6.0/6

Urszula, ---

Świetna wycieczka, żeby poznać historię Macedonii i miasta. Pani Sławka opowiada z pasją, przekazuje ciekawostki i podpowiada co można na własną rękę "dozobzczyć". W grupie były osoby ciut bardziej zaawansowane wiekiem, dla których podejście do Twierdzy Samuela było lekko problematyczne. Pozostałą część "spaceru" jest samą przyjemnością.

6.0/6

Danuta, Żory

Mimo końca sierpnia temperatura dosyć wysoka co było trochę uciążliwe. Ale na to nikt wpływu nie ma. Pani Sławka, skarbnica wiedzy,starała się pokazać nam jak najwięcej i to jej się udało.

5.0/6

Dorota, ---

Za mało czasu żeby pobyć w Ochrydzie, zwiedzanie muzeum opóźnione, w związku z tym reszta wycieczki była w szybkim tempie, co mnie zraża to takich imprez.