Opinie klientów o Skopje i Kanion Matka

5.6 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KRYSTIAN, ZABRZE

napiszę krótko wycieczka bardzo udana Duże wrażenie zrobiło miasto Skopie - wspaniałe zabytki Piękny kontrast architektury starej i współczesnej bardzo pięknie zgrane ze sobą , wspaniałe wrażenia także po spływie łodziami kanionem Matka piękna przyroda jak także ciekawe odwiedzenie jaskini , a na dodatek wspaniała opieka pilota w osobie Pani SŁAWKI dla której głębokie wyrazy szacunku !

6.0/6

Danuta Malgorzata, Warszawa

Stolica Macedonii jednicześnie najwieksze miasto , mieszka tu duża część ludności , warto pójść na bazar poczuć atmosferę tureckiej części , jeśli się uda zajrzeć do cerkwii i meczetu . wypić aromatyczna kawę ...........

5.5/6

Jadwiga, Opole

kanion Matka zachwyca,przepiękne widoki,turkusowa woda,jaskinia.Skopje-dużo informacji z życia Matki Teresy,historii miasta

5.0/6

Urszula, ---

Na początek minus - dość długa trasa autokarem. Dla zobaczenia Kanionu Matka i przepłynięcia się do jaskiń - warto było. Skopje jest stosunkowo młodym miastem. Pół dnia, żeby zobaczyć parę ciekawych miejsc i przespacerować się dzielnicą arabską sprawiło, że wrócę po więcej :-) Ta wycieczka zniechęciła mnie do wyjazdu do Bitoli - bo kolejne 6 godzin w autokarze, wolę wymienić na leżenie na plaży :-)