Opinie klientów o Croco Park - spotkanie z krokodylami

5.6 /6
31 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Justyna

Polecam, ciekawy park nie tylko dla dzieci, krokodyle, anakondy, zolwie, jaszczurki, małpy i piekna roslinnosć

6.0/6

Zofia, Warszawa

Super miejsce-zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Już z zewnątrz Crocoparc robi ogromne wrażenie. Otoczony jest murem przypominającym fortyfikacje zamkowe, a bramą do tego kompleksu jest... rozwarta paszcza krokodyla. Przeszklone ściany i tunel pozwalają z bliska obserwować krokodyle z Crocoparku, które nie robią sobie wiele z obecności turystów i wygrzewają się tuż obok nich. W styczniu większość krokodyli była w stanie hibernacji, ale i tak robiły ogromne wrażenie. W Crocoparku, oprócz krokodyli, można też podziwiać roślinność. Warte zobaczenia są zwłaszcza przepiękne kaktusy. Poza tym w parku występują też jednak wszystkie inne typowe do regionu Souss-Massa rośliny. W Crocoparku istnieje np. alejka, przy której rośnie jedynie sansewieria cylindryczna. Jaśmin, gardenia, kaktus i inne sukulenty to również często występujące rośliny w Crocoparku. W dalszej części można spotkać biegające iguany i ogromne żółwie. Park nie jest zbyt duży -2-3 godziny w zupełności wystarczy, żeby zobaczyć wszystkie atrakcje. Polecam serdecznie wizytę w Croco Parku

6.0/6

Katarzyna, Warszawa

Wycieczka rewelacyjna. Dużo czasu, przepiękne miejsca (zwierzęta i roślinność) do zrobienia zdjęć. Można stać i patrzeć godzinami, jak na rybki w akwarium. Wszystko bardzo zadbane.

6.0/6

Zdzisław, Tomaszów Mazowiecki

Bardzo ciekawe okazy do zobaczenia. Wycieczka godna polecenia. Warto odwiedzić szczególnie z dziećmi.