Opinie klientów o Rejs z połowem ryb

4.6 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.6
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Łódź

Jeśli ktoś lubi przebywać "na wodzie" to jest to idealny pomysł. Relaks, bezkres oceanu, szum fal. Do tego przemiła obsługa, smaczne przekąski (kanapeczki z obłędnymi pastami) i pyszne, świeże ryby. Co do łowienia, cóż, najlepiej to poszło kapitanowi... Ale atrakcja sama w sobie przyjemna.

5.5/6

ARKADIUSZ, WODZISLAW SLASKI

Wycieczka fajna ,choć ryb nie łapiemy na wędki tylko na samą żyłkę. Ale jako że sam nie jestem wędkarzem, nie sprawiało mi to większej różnicy. Bardzo sympatyczna obsługa ze strony załogi i super posiłek, chyba najlepszy podczas całych ferii

5.0/6

IWONA MARIA, WARSZAWA

Miły rejs niewielką łodzią motorową na połów ryb. Łódź wypływa kilka kilometrów z portu i zatrzymuje się. Goście mają możliwość połowu ryb na żyłkę. Obsługa instruuje w jaki sposób zarzuca się żyłkę. Jako, że na tyle łodzi jest zamontowany specjalny grill, złowione ryby są od razu pieczone i podawane gościom na obiad. Fajna przygoda szczególnie dla debiutantów połowu ryb.

2.0/6

Przemysław, Białystok

Oj wywieźli trochę w morze (kilkaset metrów?) i dali sznurki przywiązane do patyków. Ryb w zasadzie brak. Chyba jednak nie warto.