Opinie klientów o Wieczór marokański

4.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Zuzanna Maria, Toruń 01.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wieczór marokański, odbywa się około 45 minut drogi od Agadiru, oczywiście Rainbow zapewnia transport w cenie. Całość była zaprojektowana tak, aby dostarczyć turystom doświadczenie marokańskiej kultury. Pokazy taneczne, w tym lokalne tańce i taniec brzucha, były fascynujące. Występy jeźdźców dodały widowiskowego charakteru. Mogłyśmy spróbować lokalnej kuchni, co było głównym punktem wieczoru. Możliwość zamówienia lokalnego wina była dodatkowym plusem, który dopełnił kulinarną część wieczoru. Należy jednak zaznaczyć, że wieczór był bardzo komercyjny i typowo skierowany pod turystów. Na miejscu znajdowało się wiele namiotów, z których każdy miał około 10 stołów, gdzie serwowano kolację. Duża liczba turystów mogła momentami przytłaczać, ale organizacja była na tyle sprawna, że wszystko przebiegało płynnie. Po kolacji goście przechodzili na arenę, gdzie odbywały się pokazy taneczne, w tym taniec brzucha, występy konne oraz prezentacje połykaczy ognia. Mimo komercyjnego charakteru, wieczór dostarczył wielu wrażeń i pozwolił na chwilę zanurzyć się w marokańskiej kulturze. Polecam każdemu, kto chce chociaż trochę poczuć smak i klimat Maroka.

4.5/6

Jarosław Kazimierz, Bezrzecze 08.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wieczór marokański jest organizowany poza Agadirem. Ok 50 min jazdy samochodem. Ciekawa oprawa. Kilka różnych dań marokańskich do skosztowania. Animacje dobre a najlepsze z nich to jazda konna ze strzelającymi Arabami. Warto zobaczyć choć to nie jest typu Must have

3.0/6

bozenna, lublin 15.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

trochę stereotyp szczególnie pokazy gimnastyczne pokaz na koniach mógł by być bardziej atrakcyjny poza tym wszystko na pięć

3.0/6

Jolanta, Katowice 26.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Atrakcje w namiocie czyli miejscowe jedzenie bardzo smaczne, wystep zespołów również. Atrakcje poza namiotem czyli "korowod" konny, taniec brzucha i akrobaci raczej niepotrzebne, oderwane totalnie od klimatu z namiotow, ale pewnie po to żeby to trwało odpowiednio dlugo.