Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Spotkanie z delfinami

6.0/6 (3 opinie)
6.0/6
3 opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 6.0/6

    Super wycieczka! Organizacja jak w opisie (dodatkowo zatrzymanie się na nurkowanie na rafie). Kapitalny lunch na rajskiej wysepce. Transport podstawionym rano pod hotel samochodem a po morskich przygodach, kierowca czeka na nas na przystani. Naprawdę warto. Ta atrakcja i jeszcze druga (Adrenalina 3w1) to najfajniejsze wspomnienia z całego pobytu na Mauritiusie.

    Katarzyna Arleta, Zielonka 20.01.2025  | Termin pobytu: listopad 2024

    0/1 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Wycieczka bardzo fajna z anglojęzycznym kierowcą. Widzieliśmy z bliska kilika delfinów. W porze zimowej jest ich podobno mniej ale i tak udało się zobaczyć 7-8 osobników. Był również czas na snurkowanie i obiad (grillowany kurczak, napoje alkoholowe i bezalkoholowe do wyboru). Kierowca czekał na nas po zakończeniu wycieczki i odwiózł bezpiecznie do hotelu.

    Joanna, Józefów 29.08.2024  | Termin pobytu: sierpień 2024

    6/7 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    To była atrakcja dla której przylecieliśmy na Mauritius i jeśli ktoś kocha zwierzęta to jest totalnie wystarczający powód żeby nawet tylko po przyjechać. Krystaliczna woda, delfiny które nie są zamęczane i pływają z ludźmi, coś pięknego!

    Ewa, Oleśnica 11.12.2024  | Termin pobytu: listopad 2024

    3/4 uznało opinię za pomocną