Opinie klientów o Dziki wschód Omanu

5.8 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Justyna Gabriela, Kielce

Piękne widoki, obcowanie z dziewiczą naturą nieskażoną turystyką, road V8, wizyta w małym miejskim hotelu i tost z chipsami w restauracji. Polecam!!

6.0/6

Jacek, Warszawa

Ocena 6.Wspanialy rezydent Pani Agnieszka.Bardzo kompetentna . Swietne wycieczki fakultatywne - zwlaszcza wycieczki w góry.Plaża zadbana i urozmaiconea - skały ale nie ostre . Duzo zólwi i delfinów

6.0/6

ZBIGNIEW, Szczecin

Wycieczka po okolicy południowego Omanu, masyw górski, widoki niezapomniane i przerażające swoja naturą. Ewenement drzewa baobab w tych rejonach półwyspu arabskiego. Wspaniały 🌅 zachód słońca w bardzo ciekawym miejscu do jego oglądania i całą otoczką (picie kawy, smakowanie fig z próbowaniem chlebka miejscowego typu maca) Rezydentka i przewodniczka naszej wycieczki była pani Agnieszka, bardzo profesjonalna.

5.0/6

Olga, ---

Wycieczka w kontekście do wycieczki ma pustynię - dużo zieleni, piękne miejsca, oaza. W trakcie wycieczki można spotkać wielbłądy. Wodospady robią niesamowite wrażenie. Byłoby dobrze mieć tam nieco więcej czasu na relaks. Przewodnik z dużą wiedzą, podawał wiele informacji oraz ciekawostek.