Opinie klientów o Magiczna Lizbona

5.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Czeladż

Lisbona cudowna,przejazd mostem już robi wrażenie,pomnik odkrywców i mozaika z mapą świata,klasztor i traktat lisboniski,a w pobliżu najlepsze ciasteczka,spacer ulicą z żółtym tramwajem,to zostanie na zawsze z nami.

5.0/6

Anna, ---

Fantastyczne miejsce , ale nie na jeden dzień. To stanowczo za mało. Jest niedosyt i to trzeba będzie uzupełnić w kolejne wakacje. Miasto zachwyca swoim klimatem i urodą. Robi ogromne wrażenie poprzez soje położenie, zabudowę, przepiękne symboliczne 2 słynne mosty. Historia stara i nowa przeplata się nawzajem bardzo zgodnie i sprawia, że nie ma przesytu jednego , czy drugiego. Miasto żyje turystami , to widać na każdym kroku. Jest dla turystów otwarte i przyjazne. Słynny tramwaj 28 wypełniony po brzegi turystami, już czasami nie zatrzymuje się nawet na przystanku, bo po prostu nie ma miejsc. Trzeba czekać na kolejny. Ale jeżdżą bardzo często i nie jest to wielkim problemem, jeśli nie jest się ograniczonym czasowo. Nasz czas wolny do dyspozycji to około 2 godzin, a więc można poczekać, aby nim wjechać na gorę.