Opinie klientów o Katamaran z obserwacją delfinów i wielorybów

5.7 /6
13 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Jazgarzew

Bardzo interesujący rejs katamaranem. Możliwość zobaczenia wielorybów oraz delfinów, oczywiście nie jest to pewne, gdyż natura ma swoje prawa (to nie jest zoo). Wspaniałe widoki oraz kąpiel w oceanie dla chętnych - prosto z katamaranu do oceanu pod oczywiście fachową opieką. Możliwość spróbowania wspaniałego ponczu. Gorąco polecam.

6.0/6

ADAMINA, WAŁBRZYCH

Bardzo przyjemny rejs (ok. 3,5h). Oprócz obserwacji delfinów i wielorybów możliwość kąpieli w oceanie. Załoga katamaranu jest lokalna, animacja prowadzona w języku angielskim i portugalskim. Niesamowite widoki. Bardzo polecam

6.0/6

Wioletta, ---

Piękny rejs. Było fantastycznie. Widoki przepiękne, delfiny jakby na nas czekały ipopisywały się przepięknymi wyskokami z wody. Polecam.:))

6.0/6

TOMASZ, BRZOZA

Bardzo relaksujący rejs. Piękne kolory wody, delfiny, ciekawy widok na linię brzegową i najwyższy w Europie klif. Możliwość kąpieli.