Opinie klientów o Magiczna Madera autokarem - góry, lasy i bajkowe domki

6.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Izabela, Józefosław

Wycieczka godna polecenia. To był wspaniały dzień, pełen wspaniałych widoków, magicznego klimatu i fantastycznych ludzi wokół. Bajkowe domki sprawiły, że człowiek mógł oderwać się, o rzeczywistego świata i chociaż przez chwilę poczuć się jak dziecko. Podczas wycieczki spacerowaliśmy malowniczą lewadą, wsłuchując się w szum wody i ćwierkanie ptaków, które jadły nam z ręki :-) Ta wycieczka to ''smakowanie'' Madery kęs po kęsie -widoku za widokiem , który za każdym razem powodował przyśpieszone bicie serca. W czasie wycieczki można poznać WIELKĄ MOC kapryśnego oceanu, który w każdej swej odsłonie pokazuje kto rządzi na wyspie. Polecam skorzystać z wycieczki, aby rozkoszować się klimatem wyspy, poczuć każdym swoim zmysłem MAGICZNOŚĆ i MAGIĘ tego miejsca.... Myślę, że zapach kwiatów i eukaliptusów zostanie Wam w pamięci do końca życia... Madera jest niewątpliwie miejscem, do którego przyjeżdża się tylko RAZ - później się już tylko wraca.. OBRIGADO RAINBOW :-)

6.0/6

Tomasz, Ostróda

Wycieczka bardzo urozmaicona i pełna wrażeń, zaczynając od szczytu Pico Areiro, poprzez urokliwe miejscowości, treking lewadą, wyśmienity obiad z Espadą, czyli Czarnym Pałaszem, a kończąc na Półwyspie Świętego Wawrzyńca.

6.0/6

Jolanta Janina, Bialystok

wycieczka wspaniała, przewodnik polskojęzyczny bardzo ciekawie opowiadał o zwiedzanych miejscach. wycieczka połączona z degustacją ryby pałasza czarnego - wspaniały smak możliwość zwiedzenia jednych z najważniejszych atrakcji Madery, niezapomnianych widoków polecam wycieczkę

6.0/6

TOMASZ, BRZOZA

Bardzo bogaty i ciekawy program. Góry, lewady, wioski, wybrzeże, na pięknym półwyspie św. Wawrzyńca kończąc.