Opinie klientów o Taneczna Rewia show

5.5 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena Maria, Łódź

Balet ukraiński i rosyjski mogą się schować. Zachwycające widowisko. Choreografia, wykonanie, stroje, kolory przepiękne.

6.0/6

Wioletta, Bytom

Super wydarzenie , miejsca w pierwszym rzędzie zapewniły świetny, czynny udział w imprezie. Transfer bez większych problemów.

6.0/6

Marcin Wojciech, ---

Od momentu wylądowania w Bangkoku poczułem cudowne ciepło i wiedziałem, że wybór Tajlandii z Rainbow to będzie strzał w dziesiątkę. Czekali na nas wspaniali ludzie, wskazali gdzie się udać, co zrobić. W hotelu w Bangkoku podczas spotkania z rezydentem/pilotem wszystko zostało nam profesjonalnie wytłumaczone. Nie sposób nie pochwalić Pani Patrycji. Podczas objazdu po Bangkoku wszystko zostało nam pokazane, opowiedziane, na każde pytanie uzyskaliśmy odpowiedź. Cały czas towarzyszyła nam przecudowna, słoneczna, praktycznie bezchmurna pogoda. Bangkok nocą jest przecudowny. Na swojej drodze spotykaliśmy tylko wspaniałych ludzi, odczuliśmy ogromny szacunek, nikt nie chciał nas naciągnąć ani oszukać. Rainbow z Bangkoku zawiózł nas do hotelu w Pattayi gdzie również spędziliśmy jedne z najlepszych chwil swojego życia. Za rok wracamy, umowa już zawarta i odliczamy dni do wylotu. Polecam każdemu Tajlandię z Rainbow.

6.0/6

OLKA, Łaziska Górne

FANTASTYCZNA SPRAWA , NIESAMOWITE SHOW , NIEROZPOZNAWALNE PANIE , CZY PANOWIE . NAPRAWDĘ NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA I ATRAKCYJNY WYSTĘP . POLECAM GORĄCO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!