Opinie klientów o Niebiańskie plaże Phi Phi

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Warszawa

Genialne widoki i możliwość snorklowania - to była moją ulubiona wycieczka! Żałuję tylko, że nie udało nam się przepłynąć w tym otoczeniu tradycyjnym long boatem - podczas wycieczki poruszaliśmy się wyłącznie szybkimi łodziami.

6.0/6

Katarzyna, Gdańsk

Super miejsca, dobra organizacja, wszystko na czas, miła atmosfera, mimo braku polskiego pilota wszystko było super

6.0/6

MARIUSZ MARCIN, BIELSKO-BIAŁA

Tej wycieczki nie da się opisać ją po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy, jechaliśmy z Rainbow i wszystko było na tip top.

6.0/6

Marcelina Anna, Kalisz

Dużo pływania i plażowania. Snurkowanie polecam nawet osobą, które średnio umieją pływać. Przepiękne plaże i dużo ciekawych miejsc. Plaże Phi Phi to prawdziwa podróż marzeń! Z Rainbow mieliśmy przyjemność odkryć urocze zakątki tego archipelagu w sposób wyjątkowo komfortowy i niezapomniany. Malownicze plaże, błękitne laguny i krystalicznie czyste wody zapierały dech w piersiach. Profesjonalna obsługa Rainbow sprawiła, że nasza przygoda była jeszcze bardziej magiczna, dbając o każdy detal i zapewniając niezapomniane wspomnienia. To był bez wątpienia jeden z najpiękniejszych dni naszych wakacji, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.