Opinie klientów o Sanktuarium słoni

6.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena, ---

Fantastyczna wycieczka w super miejsce gdzie słonie uratowane z niewoli mogą żyć w przyjaznej relacji z człowiekiem. Te fantastyczne zwierzęta pełne empatii, czułości i mądrości okazywały nam ogromną wdzięczność gdy je karmiliśmy przytulając nas trąbami a nawet dawały buziaki. Spacer po dżungli w obecności tych zwierząt to malutki naparstek tego co można zaobserwować w zachowaniu tych zwierząt. Wycieczka bardzo poruszająca, wprawiająca w cudowny nastrój i wywołująca uśmiech na twarzy. Na pewno spodoba się dzieciom choć musze przyznać ze i my dorośli bawiliśmy się jak dzieci w błocie razem ze słoniami.

6.0/6

Tomasz, Rybnik

Wycieczka bardzo miła, edukacyjna. Można się wiele dowiedzieć o słoniach i ich zwyczajach. Zwierzęta wyglądają na szczęśliwe, mają bliska więź z opiekunami i nie są do niczego zmuszane.

6.0/6

Angelika, Bukowiec

Cudowne przeżycie tak blisko tych majestatycznych zwierząt. Karmienie i wspólna kąpiel w błocie oraz spacer w lesie zostaną w naszej pamięci na zawsze. Myślę że zwierzęta są tam pod dobrą opieką. POLECAM każdemu!

6.0/6

Adrian, Koszyce Wielkie

Bardzo fajna wycieczka. Słonie są bardzo urocze. Super było je nakarmić i wykąpać ☺️ Zwierzęta w sanktuarium mają zapewnione super warunki oraz opiekę medyczną jest to bardzo ważne, gdyż słonie, które się tam znajdują pochodzą z miejsca gdzie były źle traktowane. Według mnie warto wspierać tak miejsca jak sanktuaria, dlatego polecam serdecznie tą wycieczkę.