Opinie klientów o Wyspa Jamesa Bonda i zatoka Phang Nga - z Phuket

5.9 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marcelina Anna, Kalisz

Najlepsza wycieczka! Dużo ciekawych miejsc, które trzeba obowiązkowo zobaczyć będąc na Phuket 😍 To prawdziwy skarb wśród przygód w Tajlandii! Dzięki Rainbow mieliśmy okazję odkryć magiczne miejsca, które znamy z filmów, i to w sposób absolutnie niezapomniany. Widoki na skaliste formacje, jaskinie i tajemnicze laguny zapierały dech w piersiach. Profesjonalna obsługa oraz doskonały przewodnik sprawili, że cała wycieczka była nie tylko fascynująca, ale również bezpieczna i komfortowa. Niezapomniane doświadczenie!

6.0/6

MARIUSZ, SZCZECIN

To obowiązkowa wycieczka jeśli jest się tam. Widoki podróż łodzią , błękit morza to wszystko jest super naprawdę rewelacja. Koniecznie trzeba to samemu zobaczyć . Organizacja super . Przewodnik rewelacja . Same superlatywy.

6.0/6

MARIUSZ MARCIN, BIELSKO-BIAŁA

Polecam z czystym sumieniem, wyspa Jamesa Bonda i zatoka Phang Nga tworzą niezapomniane chwilę są po prostu piękne.

5.5/6

Anna, Warszawa

Fajnie było zobaczyć wyspę Jamesa Bonda, ale większą atrakcją w tym programie było dla mnie pływanie kajakiem :)