Opinie klientów o Afryka dzika - naturalne piękno Zanzibaru

5.9 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marzena, Sulechow

Ta wycieczka to było czyste złoto! Cudowny Pan Paweł opowiedział mnóstwo ciekawych rzeczy, odpowiedział na każde nurtujące pytanie, mieliśmy dzięki niemu okazję spróbować wielu lokalnych potraw, wręcz mogę stwierdzić że była to wycieczka ultra-kulinarna :) i bardzo bardzo pyszna! Pojechałabym na nią jeszcze raz chociażby ze względu na te potrawy, które były przepyszne!

6.0/6

Libuse, Ostrava - Bartovice

Výlet byl velmi dobře připravený, viděli jsme během jednoho dne spoustu krásných míst Zanzibaru. Během výletu jsme měli příležitost ochutnat velké množství ovoce, které na Zanzibaru roste. Celkový program výletu nás bavil a přijeli jsme do hotelu k večeru a obohacení o nové poznatky.

6.0/6

MAGDALENA BARBARA, Poznań

Wycieczka pozwala poznać różnorodność Zanzibaru. Na początek Park Jozani i możliwość spotkania Gerezy Czerwonej - małpy zamieszkującej jedynie na Zanzibarze. Następnie spacer po lesie tropikalnym i lesie mangrowym. Kolejny etap to kultowa i znana z pocztówek restauracja na skale The Rock. Na koniec relaks na plaży w Paje. Do tego fascynujące opowieści i możliwość spróbowania zanzibarskich smakołyków.

6.0/6

Ewelina Monika, ---

Najlepiej zorganizowana wycieczka na jakiejkolwiek w życiu byłam ale to dzięki świetnemu rezydentowi. Niezapomniane wrażenia. Polecam