Opinie klientów o Objazd wyspy

5.2 /6
93 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zbigniew, Olsztyn

Wycieczka lokalna po wyspie Djerba bardzo sympatyczna.trwała od rana do godz.14 - tej.To było 07.11.2023 r. Była z nami polska Pani Rezydent przemiła.Bardzo ładnie o wszystkim opowiadała. Odwiedziliśmy na wyspie 5 - miejsc bardzo ciekawych : 1/Lokalne muzeum historyczne bardzo ciekawe 2/Najstarsza synagoga z V - wieku p.n.e. polecam 3/Bazar / targowisko /lokalny i dość duży,warto to zobaczyć. 4/I inne ciekawe miejsca na wyspie Wszędzie na wyspie w lokalnych kawiarniach znakomita kawa z ekspresu i herbata aromatyczna w cenie 1 - 2 euro.

6.0/6

DARIUSZ, ZIELONA GÓRA

W pełni zrealizowany, ciekawy program wycieczki, pilotka przygotowana i kompetentna, miła atmosfera, pół dnia - idealnie

6.0/6

Janusz, ---

Wycieczka dała nam pełen obraz życia na wyspie, ważniejszych miejsc , które warto było zwiedzić / rzemiosła , kultury, obiektów kultu religijnego, handlu itp. /. Profesjonalna opieka pilota i duża wiedza dot. historii i obyczajów.

6.0/6

Barbara, Warszawa

Krótka, półdniowa wycieczka. Punktualny odbiór z hotelu. Ukazuje najważniejsze zakątki Djerby. Pani pilotka Sonia z ogromną wiedzą. Oczywiście później trzeba indywidualnie wrócić w niektóre miejsca, jak n.p. Djerbahood. Polecam!!!