Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Wrota Sahary
5.6/6 (209 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo solidnie skonstruowany plan wycieczki, możliwość skosztowania lokalnych przysmaków i napojów, smaczny obiad w miejscu docelowym, na miejscu (w oazie) napotkaliśmy spory ruch, ten problem został szybko rozładowany przez lokalnego przewodnika i policję, duży koszt wynajmu wielbłądów czy quada, więc zdecydowaliśmy się skorzystać z opcji spacerowania po obiekcie co przerosło nasze oczekiwania. Polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała podróż której celem jest dojazd do oazy i do wyboru przejażdżka quadem bądź na wielbłądzie. Ja wybrałam quada i gorąco polecam . Adrenalina połączona z cudownym widokiem . Tym którzy nie mają doświadczenia z quadem obsługa służy pomocą.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajna wycieczka z polskim przewodnikiem. Trochę za mało miejsc związanych z gwiezdnymi wojnami. Był tylko jeden hotel
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super przeżycie. Akurat nasza wycieczka wypadła w dniu, kiedy termometry pokazywały prawie 50 °C także poczuliśmy w pełni tą wycieczkę na Saharze