Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs statkiem pirackim

4.6/6 (74 opinie)
4.6/6
74 opinie
Atrakcyjność programu
4.7
Pilot
4.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof, Murowana Goślina 01.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Wszystko zagrało animacje ok, przerwa na skoki do wody też uatrakcyjniły wycieczkę , jedzenie trochę słabe

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Kamil, Swiecie 03.10.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Może i dla dzieci, ale inaczej sobie to wyobrażałem. Skoki do wody przy porcie, a nie gdzieś przy ładnej plaży.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Aneta, Zabrze 23.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Średnia wycieczka, jak ktoś lubi ekstremalne występy to może to coś dla niego 🙂 głośna muzyka, ostre jedzenie, "zawody" tańca i dla mnie osobiście odstraszające animacje + mimo opłaty wycieczki na końcu taca 🤣

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Tomasz Józef, Warszawa 09.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Fakir, morze, statek piracki, zatoka Sousse, dzieciaki. Zabawa, pływanie. ciekawe, ale może nie aż tak dla ludzi starszych.