Wycieczka Fakultatywna

Opinie o City tour

4.6/6 (14 opinii)
4.6/6
14 opinii
Atrakcyjność programu
4.1
Pilot
5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Malgorzata, Jankowice 24.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Przyjemnie spędzony czas. Możliwość podziwiania natury z łodzi to niezapomniane przeżycie. Krajobraz przepiękny. Urokliwe restauracyjki wzdłuż rzeki.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    TERESA, RADLOW 02.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Trochę słabo wypadł sklep ze skórami.Poza tym wszystko super. Relaksujący rejs po rzece oraz fajny sklep z tureckimi slodyczami

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    14

    Monika, Cianowice Duże 19.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wspaniała pilotka! Gdyby nie ona, to ta wycieczka byłaby trochę nudna, jednak bardzo ciekawie opowiadała o miejscach, w których byliśmy, a także o lokalnych zwyczajach, miejscach, które mijaliśmy. Wycieczka składała się z 3 części: najpierw 20min rejs stateczkiem po rzece. Ze względu na ulewę nie było zbyt urokliwie i nie wiele zobaczyliśmy z "akwarium", ale miejsce bardzo ładne. Kolejna część to odwiedzenie sklepów z: lokum, skórami (głównie kurtki i kilka torebek) i biżuterią (złoto, srebro, ogromny wybór kamieni). Na koniec godzina wolnego czasu w Marmaris. Nie jest to dużo, jeżeli ktoś chce zwiedzić zamek, port i jeszcze pójść na bazar, ale jak się człowiek spręży to bazar i port albo zamek i port na spokojnie się uda.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sebastian 06.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka do polecenia choć trzeba przygotować się na dłużysz czas bez czasu na zakup czegoś do zjedzenia. Po wyjeździe z hotelu ok 9:30 dopiero o 16 będąc przy bazarze w Marmaris można było znaleźć coś do jedzenia. Rozpoczęcie od sklepu ze słodyczami później rejs na rzece, salon ze złotem, sklep ze skórami i na koniec Bazar. zamieniłbym ten bazar przed salon ze złotem i sklepem ze skórami i byłoby super ☺️