Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Jeep Safari

5.2/6 (10 opinii)
5.2/6
10 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Klaudia, Kielce 19.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Polecam w 100% Super wrażenia Ciekawie zaplanowane Super pamiątka w postaci filmu i zdjęć Ciekawa atrakcja z pistoletami na wodę

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    MALWINA, SOSNOWIEC 01.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Dzieciaki były zachwycone! Ja zresztą też bo bawiliśmy się świetnie. Wiatr we włosach przy mimo wszystko wysokiej temperaturze był cudowny!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Anna, Białystok 10.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Bitwa wodna w jeepach przeniosła mnie w słodkie, beztroskie dzieciństwo. Wspaniały kierowca, który porywającą jazdą skradł nasze serca. Niezapomniana adrenalina. Polecam prędkość i wiatr we włosach.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof 02.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Wycieczka zaczęła się już w momencie zabrania nas z hotelu z racji jego położenia. Przyjechano po nas jeepem, aby dojechać do Marmaris jechaliśmy krętymi drogami na górę, a później w dół, dodatkowo byliśmy wtedy tylko my i kierowca więc dodatkowy atut położenia hotelu. Po zbiórce w miejscu docelowym wszystkich uczestników ruszyliśmy w las , 10 jeepów po 11 uczestników każdy. Po parunastu minutach jazdy chętni mogli zakupić duże pistolety na wodę i zaczęła się zabawa . Zakupu dokonało większość osób, była to naszym zdaniem główna , trwająca niecałą godzinę atrakcja. Cała bitwa oczywiście odbywała się w jadących Jeepach. Dobrze mieć na sobie ubrania które mogą całkowicie przemoknąć, a także coś na przebranie. Po wodnej bitwie przejazd nad mały wodospadzik. Następnie dojazd na lunch, w małym gospodarstwie w lesie, grilowane mięsko, sałatka, ryż - porcyjka taka aby nie być głodnym . Po posiłku przejazd na plażę i godzinka nad morzem . Wycieczka na plus.