Opinie klientów o Pamukkale - bawełniana twierdza

5.7 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, Warszawa

Wycieczka choć wyczerpująca ze względu na czas trwania 5:00 - 21:00 to fantastyczne wrażenia. Chciałam zobaczyć prawdziwą bawełniany twierdzę czy może zamek po 20 latach. Wrażenia niezapomniane, ciekawe muzeum z historycznymi eksponatami , spacer do ruin antycznego amfiteatru z IIw.p.n.e. Żal , że zanikają jeziorka z powodu braku wody., więc nie było tym razem takiego szału paplanie się w płyciutkich ale cieplutkich bajorkach. Zdjęcia w folderach z przed chyba 20 lat ‼️. Kąpiel w basenie Kleopatry za krótki bo było zbyt mało czasu wolnego. Pilotka kompetentna. Dla mnie strata czasu na zwiedzanie fabryki skór z pokazem mody i nie rozumiem tzw sprzedaży wiązanej. Natomiast zwiedzanie fabryki Onyksu była nawet ciekawa. Posiłki na trasie (śniadanie i obiad) przyzwoite. Bardzo miło, że w hotelu po powrocie czekała na nas kolacja .

6.0/6

DAMIAN, RACIBORZ

Piękne widoki jednak dość daleka droga to przebycia bo ok. 3,5 godziny w jeną stronę... Warto jednak pojechać by zobaczyć te cuda natury!

6.0/6

Krystian Rafał, Szczecin

Koniecznie trzeba zobaczyć jest tylko kilka takich miejsc na ziemi. Tylko ta odległość, ale czego się nie zrobi dla wspomnień.

6.0/6

Agnieszka, Ostrołęka

Chociaż długo się jedzie to dla tych baśniowych widoków na pewno warto. Polecam każdemu zobaczyć na własne oczy i przekonać się o pięknie i magii tego miejsca.