Opinie klientów o Dalyan - turecka Amazonka

5.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Klaudia, Niwiska

Bajeczna wycieczka z pięknymi krajobrazami ,możliwość spotkania żółwi ,piękna plaża .Rejs rzeka który pozostanie długo w pamięci 🙂

6.0/6

Monika, Dąbrowa Górnicza

Zajefajnie pilot ok,obsługa ok nie mam nic do zarzucenia !

6.0/6

AGNIESZKA, Tczew

Wycieczka całodzienna więc można było podziwiać zmieniający się krajobraz. Dla chcących się odmłodzić można było wysmarować się zieloną glinką lub skorzystać z usług doktora ryby. Chętni mogli skosztować niebieskiego kraba. Następnie czekał rejs łodzią na plaże gdzie jaja składają żółwie Kareta-Kareta a cierpliwi obserwatorzy mogli je zobaczyć no i oczywiście kąpiel w morzu Śródziemnym. Troszkę chaosu wkradło się po awarii autokaru bo Turecka obsługa wycieczki nic nie komunikowała ani nam ani pilotowi za ile pojedziemy dalej i czym. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie.

6.0/6

Beata, Ozorków

Piękne miejsce warte zwiedzania gorąco polecam. Grzech nie zobaczyc takiego miejsca podczas pobytu w Turcji.