Opinie klientów o Efez - smak starożytności

5.7 /6
45 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewelina, Łódź

Gorąco polecam wybrać się do Efezu. Niesamowite miejsce, kawał historii, fascynujące budowle. Po prostu MUST SEE!

6.0/6

Angelika Kinga, Ujsoły

Wycieczka bardzo udana. Można cofnąć się w czasie i przenieść w to historyczne miejsce. Polski pilot opowiada wszystko w bardzo ciekawy sposób. Same ruiny to po prostu mistrzostwo świata. Ogromne wrażenie robi biblioteka oraz teatr. Nawet udało się nam załapać na walkę gladiatorów. Niestety nie było lwów. Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się tam wrócić.

6.0/6

Weronika, Niechanowo

Piękna wycieczka, dobry obiad, krótki czas przejazdu, muzeum multimedialne 3D. Pani przewodnik szczegółowo opowiadała o starożytnym mieście. Wyjazd do sklepu ze złotem trochę za dużo poświęconego czasu na to. Warto pojechać!!!!

6.0/6

AGNIESZKA, Tczew

Najkrótsza wycieczka w programie ale mająca wiele atrakcji, bardzo dużo informacji na temat samego miasta jak i rejonu w jakim się znajduję a także o Chrześcijaństwie w tamtych czasach.