Opinie klientów o Hammam z masażem - sułtańskie SPA

4.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

JOLANTA, Ciechanów

Zostaliśmy zabrani przez tureckiego kierowcę o umówionej godzinie spod hotelu. Pierwszy raz braliśmy w takim rytuale i nie wiedzieliśmy dużo w tym temacie. Nie będę opisywać rytuału, żeby nie psuć niespodzianki, ale bardzo polecam (szczególnie mycie pianą i masaż). Na końcu wypada nabyć jakiś kosmetyk, ale nie jest to obowiązkowe. Po wszystkim kierowca odwozi do hotelu. Czułam się bardzo zrelaksowana i miałam super gładką skórę. Później, po raz pierwszy w życiu, opaliłam się na złoto, co, przy mojej jasnej karnacji, nigdy nie miało miejsca :)

4.0/6

MARTA, Oława

Byłam już kilka razy w Hammamie i ten obecny ocenia jako średni . Usługa wykonana bardzo szybko i mało starannie bez przykładania się ze strony personelu . Brakowało typowego nastroju odpowiedniego dla takich miejsc .

3.0/6

Wioletta, Warszawa

Szybko nie dokładnie tak na odwal się jak na sułtańskie rozpieszczanie to naprawdę szybko i bez pieszczot