Opinie klientów o Kos – z wizytą u Hipokratesa

5.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aneta, Łódź

Przepiękna miejsce ,wyprawa promem bez zastrzeżeń ,wycieczka super zorganizowana było zwiedzanie ,czas wony na zakupy i bardzo dobry obiad ...

6.0/6

Maciej, ---

Bardzo ciekawa wycieczka. Pilot potrafi zainteresować tą wyspą. Opowiada ciekawe historie. Jest bardzo pomocny i sympatyczny.

5.5/6

Ireneusz, Zduny

Bardzo ciekawa wycieczka. Super przewodnik posiadający niezwykłą wiedzę historyczną którą z niezwykłą przekazywał uczestnikom wyprawy na wyspę Kos. Wyspa z pewnością godna polecenia do odwiedzin dla turystów lecących bezpośrednio na wypoczynek jak i dla tych którzy przy okazji pobytu w Turcji zdecydują się na jej odwiedzenie.

4.0/6

AGNIESZKA, GOLUB- DOBRZYŃ

Pani przewodnik za dużo nie powiedziała ,ogólnie ok, Piękne wąskie uliczki jak w Wenecji . Piękna przystań ,mnóstwo żaglowców i innych statków ,jest co oglądać. Bardzo długa odprawa na prom.