Opinie klientów o Hammam VIP

5.6 /6
13 
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Łódź

Wspaniałe doświadczenie! Dokupiliśmy jeszcze masaż limfatyczny, więc podnieśliśmy trochę swój pakiet. Z hotelu odbieraja Państwa bus i dowozi do centrum SPA oferującego naprawdę wiele form relaksu. Zawsze można coś dokupić już na miejscu. W hotelu też jest Hamam, ale gorszej jakości niż ten oferowany przez Rainbow, więc radzę wybrać ten z wycieczki fakultatywnej. Peeling ma przygotować skórę na opalanie się, więc polecany jest na początku wyjazdu. My byliśmy pod koniec i byliśmy już trochę poparzeni od słońca. Nie było źle, ale jeśli ktoś spali się bardziej, to zabiegi mogą podrażnić naskórek. Więc faktycznie lepiej od niego zacząć lub po prostu nie poparzyć się :)

6.0/6

Andrzej, Stalowa Wola

Świetny piling ciała po którym opalanie było poezją czyli skóra robiła się brązowa. A masaż ciała to czysta poezja :)

6.0/6

Dariusz, Katowice

Polecam na początku urlopu zrobić wizytę w Hamam, polecam pakiet VIP , na miejscu można dopłacić do GOLD i wtedy dostaje się w pakiecie m. In. Masaż godzinny

6.0/6

Bożena, Koszalin

Bylam tam pierwszy raz wiec bylo to nowe przezycie. Cudowny relaks i wypoczynek. Mila i profesjonalna obsluga.