Opinie klientów o Jeep safari - Alanya

6.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej, Sosnowiec

Wycieczka jeepami do ciekawych miejsc Alanyi - byliśmy przy ruinach zamku, w górach Taurus, w wiosce na bazarze (gdzie można było kupić wiele różnorodnych pamiątek) oraz mieliśmy 2 postoje przy rzece (można się było kąpać w chłodnej wodzie i odpocząć od upału oraz na drugim postoju zjeść dobry obiad - w cenie wycieczki). Podczas przejażdżki była wodna zabawa - lanie się wodą pomiędzy jeepami - w tureckim skwarze to super frajda! Przejażdżka górami wiąże się z pięknymi widokami, miłą atmosferą i wieloma atrakcjami. Odbiór i odwiezienie prosto z / do hotelu.

6.0/6

Anna, Tarnobrzeg

Swietna zabawa z wojna na wodne pistolety, cudownie orzezwiajace kapiele. Super widoki z gor na cale miasto.

6.0/6

Dariusz Grzegorz, Koszalin

Piękne widoki kanionu fajna jazda odkrytymi jeepami dobrze spędzony czas dużo postojów nagrywany film z safary do kupienia

6.0/6

LUKASZ, Gdynia

Jedna z najlepszych wycieczek na jakich mieliśmy okazję być w życiu. Warto nadmienić, że nie jest ona jakoś super mocno promowana i jest w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego tym bardziej mam nadzieję, że ten opis się komuś przyda. Wycieczka to przejażdżka jeepami po zboczach gór z masą atrakcji w trakcie - bitwą na wodę, ogólnie ogromną ilością lanej na nas wody, pianą, obiadem i kąpielą w jeziorze. Fenomenalne przeżycie zarówno dla młodszych i starszych. Należy jedynie pamiętać i jest to niezmiernie istotne, żeby nie ubierać się na nią w jakieś dobre ciuchy. Dodatkowo należy nadmienić, że nie zostaliśmy poinformowani przez rezydentkę o ilości wody jaka będzie na nas wylana, dlatego piszę o tym w tej opinii, żebyś był drogi czytelniku świadomy, że możesz wrócić z tej wycieczki przemoczony od stóp do głów więc nie zabieraj na nią żadnych sprzętów, które mogą zamoknąć, bo możesz się niepotrzebnie zdenerwować.