Opinie klientów o Kas - klejnot Riwiery Tureckiej

5.2 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Kałuszyn

Bazar mocno regionalny, proszę nie liczyć tutaj na naciągaczy. To nie typowy bazar dla turystów, raczej dla mieszkańców. Dla mnie super, można było zobaczyć prawdziwość tego miejsca. Samo miasto nieduże, bardzo ładne.

6.0/6

Anna, WARSZAWA

Kas to przepiękne klimatyczne miasteczko z uroczymi knajpkami i sklepikami. Piękna marina, dobre miejsce, by kupić pamiątki

5.0/6

Paweł, Warszawa

Bardzo ładne miasteczko turystyczne z portem , w odległości ok 50 km od hotelu. Czas trwania wycieczki to niecałe 6 godzin. Można dużo dowiedzieć się od przewodnika, do zobaczenia m.in. amfiteatr, meczet. Warto udać się na wycieczkę w piątek bo wtedy odbywa się lokalny bazar. Ładne malownicze uliczki, sklepiki i port.

5.0/6

Michał, Łódź

Kaş to cudowne miasteczko. Nie dość, że jest piękne, a z niezliczonych punktów widokowych można robić niesamowite zdjęcia, to przede wszystkim uroku dodają mu małe, klimatyczne uliczki