Opinie klientów o Nocne jeep safari Alanya

5.7 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paulina, Mysłowice

Wycieczka, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki. Podaczas jazdy jeppami jest dużo zabawy i śmiechu. Kulminacją wycieczki jest kolacja i pokaz tańca brzucha.

6.0/6

Marta, Jaworzno

Wycieczka naprawdę warta polecenia. Piękne widoki, zabawa. Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Kierowca pozwala stawać w aucie dzięki czemu i wiele lepiej widać

6.0/6

Mateusz, Jasło

Super przejażdżka w środku nocy, Najpierw romantyczna sceneria w Zamku, smaczna kolacja, lampka wina. Następnie przejazd przez miasto Jeepami z otwartym dachem, można stać podczas jazdy i poczuć dogłębniej wiatr we włosach. Przejazd nad miastem z nocnym widokiem. Później jeszcze wyżej w góry, gdzie na końcu w lokalu odbywa się taniec brzucha, zapraszanie do wspólnego tańca, coś w rodzaju dyskoteki. Polecam

6.0/6

Anna, Warszawa

Super wycieczka! Piękne widoki mista Alanya wieczorem i nocą, wiele punktow widokowych i przystanki na zdjecia- co najwazniejsze krotkie, świetny i miły kierowca, dobra muzyka, tance i spiewy. Interaktywny taniec brzucha, zarówno Panie jaki Panowie mogli spróbować swoich sił🤩 wyszło zabawnie!