Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Nocne jeep safari - góra Chimery i płonące kamienie

4.3/6 (4 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiek6
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Antyczne miasto Olympos

• Płonące kamienie Yanartas

• Kolacja przy wodospadzie

Opis

Chcesz poplażować w ciągu dnia i pozwiedzać wieczorem? Nocne jeep safari to idealna wycieczka dla Ciebie! Na pokładzie samochodów 4x4 wyruszymy na wyprawę w tereny poza utartym szlakiem. Zatrzymamy się w starożytnym mieście Olympos, położonym widowiskowo nad samym brzegiem morza. Naszym kolejnym celem będzie góra Chimera i naturalny fenomen nazywany Yanartas, czyli „płonące kamienie”. To najbardziej nietypowa spośród przyrodniczych atrakcji Riwiery Tureckiej! W tutejszych skałach znajdują się naturalne złoża gazu, które ulegają nieustannemu samozapłonowi. Dziesiątki małych ognisk na zboczu gór robią niesamowite wrażenie – takiego widoku nie spotkamy nigdzie gdzie indziej w Turcji! Ukoronowaniem naszej wyprawy będzie kolacja w Ulupinar, w cudownym otoczeniu naturalnych wodospadów.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Jeep safari

• Posiłek


Cena nie obejmuje

• Opieki polskojęzycznego pilota

• Profesjonalnych zdjęć i filmów z wyprawy

• Napoi

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 16:00 – 22:30

Odbiór o godz. 14:40
Za osobę199
398 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Monika, Opole

Podróż jeepami była świetna, dobrze zorganizowana. Warto wziąć bluzę i wygodne buty. W pierwszej części odwiedza się żwirową plaże i stanowisko archeologiczne. W chwili szczęścia i odpowiedniego terminu można zobaczyć stanowiska lęgowe żółwi. Wyjście na górę trwa ok 30 minut. Wspinaczka warta jest widoków i "ognistego" widowiska. Całość kończy się kolacją w urokliwej restauracji z pysznym jedzeniem. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Brak tutaj jest opieki polskiego pilota ale nawet przy niedużej znajomości języka angielskiego można doskonale się porozumieć.

6.0/6

Anna, WARSZAWA

Cudowna wycieczka. Góra Chimery bardzo spektakularna. Warto zabrać ze sobą dużo wody, bo podejście ma kilometr pod górę. Na koniec kolacja w cudownej klimatycznej restauracji znajdującej się na pomostach na rzece.
Pokaż więcej opinii (2)