Opinie klientów o Odkryj Alanyę

5.4 /6
69 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Kraków

Jak zwykle jestem sceptyczny do tego rodzaju wycieczek by nie oglądać przez cały dzień kościołów, to tutaj naprawdę fajnie było wszystko podzielone (Wzgórze zamkowe, lokalny sklep ze specjałami tureckimi do spróbowania i inne). Również polecam, przewodniczka udziela bardzo ciekawych informacji o Turcji w trakcie objazdu.

6.0/6

Izabela, ---

Wycieczka ciekawa i atrakcyjna. Kąpiel w morzu z pokładu statku - super. Miła odmiana w chłodnej jaskini. Wjazd na górę z zamkiem i meczetem kolejką linową to kolejna atrakcja.

6.0/6

MARZENA, NYSA

Intensywny dzień. Piękne widoki po przejażdżce kolejką. Pyszny lunch w knajpce na wodzie, orzeźwiajaca przygoda. Zwiedzanie groty Dim pozostaje w pamięci, daje trochę adrenaliny. Rejs statnjem przyjemny, odprężający. Miła Pani Pilot, z dużą wiedzą na temat Turcji.

6.0/6

Anna, Płock

Wycieczka przyjemna, wesoła, pilot super, bogaty program, jestem mega zadowolona, dużo ciekawych rzeczy i miejsc widzieliśmy, wszystko w przyjemnej kulturalnej atmosferze