Opinie klientów o Olympos Cable Car - przejazd kolejką górską

5.7 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

DARIUSZ, WARSZAWA

bardzo polecam tą wycieczkę, bo szybko wjeżdżasz kolejką górską na górę która ma 2 635m npm., piękne widoki, można spokojnie na miejscu skorzystać z dodatkowych atrakcji (jak skok na bungee, czy lot spadochronem razem z instruktorem) co było dla nas miłym zaskoczeniem - te atrakcje są dostępne na miejscu od ręki - nie trzeba robić rezerwacji :) My akurat natrafiliśmy na taką sobie pogodę, ale to na nie zraziło i spokojnie delektowaliśmy się przepięknymi widokami. Na miejscu znajdziecie oczywiście bar z drinkami i soft i kawę pyszną i jest oczywiście pełnowymiarowa restauracja . Na ostatnim piętrze budynku jest wielki taras, z którego można się delektować widokami. na samym dole są oczywiście łazienki :) Polecam taką wycieczkę, bo nie jest inwazyjna, szybko i nie trwa cały dzień.

6.0/6

Piotr, Łódź

Cudna wycieczka. Jeśli ktoś lubi góry. Wspaniałe widoki. Wycieczka łącznie z przewozem trwaka do 6 godzin. Polecam

5.0/6

Sylwester, Rybnik

wycieczka super widoki niezapomniane i co ważne język angielski niepotrzebny wszystko do ogarnięcia do odważnych świat należy