Opinie klientów o Rejs statkiem o zachodzie słońca

5.1 /6
27 
opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Pruszków

Rejs pełen wrażeń i pięknych widoków! Mieliśmy okazje zobaczyć ze statku wybrzeże Alanii i słynną jaskinie piratów z której mogliśmy zobaczyć pokaz skoków. Zapewniono nam obiad i mnóstwo atrakcji. Kto chciał miał okazje dwa razy zejść ze statku lub skoczyć i popływać w morzu. Na koniec rejsu była impreza wieczorna, tańce i pokaz ogni! Wielkie brawa dla animatorów bo świetnie wszystko było dograne. Z całego serca polecam, warto coś takiego przeżyć.

6.0/6

Monika, Wolbrom

Wrażenie super polecam. Piękne widoki. Fajne zabawy dla dzieci i dorosłych. Pokazy robiące wrażenia. Nawet muzykę puszczali w każdym języku.

6.0/6

Dagmara, Świnoujście

Tutaj to się działo kąpiele w morzu 😁tańce i zabawa w pianie piękny zachód słońca 😁🤩🤩🤩😜😜🤪🤪🤪

6.0/6

GRZEGORZ, GRZYBIANY

Super:) Dużo atrakcji, skoki do wody, kąpiel w pianie, piękne widoki. Warto skorzystać. Można podziwiać z innej perspektywy tajemnicze mury na wzgórzu i czerwoną wieżę.