Opinie klientów o Sea Park i pokaz delfinów

5.7 /6
11 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej, Sosnowiec

Pokaz delfinów i ssaków morskich był świetny! Wykonywały bezbłędnie wszystkie sztuczki, np. chlapały publiczność wodą czy żonglowały piłkami. Po pokazie byliśmy w Sea Park, gdzie mogliśmy nurkować w basenach z kolorowymi rybami albo chodzić wśród płaszczek, które bez problemu można było pogłaskać. Jest również plac zabaw dla najmłodszych z wodnymi zjeżdżalniami i w cenie biletu obiad. Warto zabrać klapki, gdyż piasek jest bardzo gorący!

6.0/6

Ewa, Dmosin

Jeśli ktoś nigdy nie widział prawdziwej rafy to jest to napewno coś fajnego. Dzieci się pobawiły. Pokaz delfinów fajny ale cena za zdjęcie z delfinem zaporowa (od 50$ wzwyż). Posiłek w cenie też był bardzo w porządku. Bardzo adekwatny komentarz usłyszałam tam tzn jest to fajne miejsce do odwiedzenia ale na jeden raz.

6.0/6

Rafał, Pionki

Super pokaz a seapark to bardzo interesujące miejsce. Piękny podwodny świat. Obiad w pakiecie duża porcja.

6.0/6

Rafał, Warszawa

Pływanie/snurkowanie w basenie z rafą i egzotycznymi rybami a nawet płaszczkami, które można pogłaskać - bezcenne