Opinie klientów o Park Narodowy Canaima – przygoda w sercu dżungli

5.6 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Bogusława Anna, Wola

Super wyjazd mimo bardzo wysokiej ceny. Niezapomniane wrażenia . Widoki cudowne. Wejścia w wodospady wspaniałe wrażenia.

6.0/6

Jolanta Bogumiła, Ozimek

Cudowne miejsce, zapierające dech w piersiach cuda natury. Nigdy wcześniej nie czułam tak bliskiego kontaktu z egzotyczną przyrodą. To miejsce jest magiczne.

6.0/6

Zofia Zuzanna, Słupsk

piękne miejsce, obowiązkowe do odwiedzenia, za mało historii ze strony przewodniczki, warto wziąć rzeczy dla tubylców, którzy są przemili

6.0/6

Daniel Krzysztof, Gliwice

Ta wycieczka to podroż w miejsce jakich na świecie jest już niewiele, Nieskażona ludzką ingerencją natura, przepiękna sama w sobie. Stoisz, chłoniesz, delektujesz się tym co widzisz pilnując tylko żeby jakiś insekt nie wleciał do otwartej z zachwytu buzi. To co się zobaczy i przeżyje zostaje na bardzo długo w głowie i sercu. To po prostu trzeba zobaczyć, spacer pod wodospadami, widok tych wodospadów i lasów z lotu ptaka i spacery wśród żyjących na wolności papug, małpek i innych zwierząt to uczta dla duszy. Wycieczka nie jest tania ale zdecydowanie warta tych pieniędzy. Zabierz aparat ale przede wszystkim poczuj przyrodę i gromadź wspomnienia jedne z piękniejszych.