Opinie klientów o Różne oblicza Caracas

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ALICJA, ---

Z ciekawością zwiedziliśmy to miasto, natomiast dużo czasu poświęciliśmy narodowym bohaterom Wenezueli. Proporcje mogły być trochę inne, ale widocznie wytyczne miejscowych władz były inne... Dla mnie najciekawszy moment wyjazdu kolejką na wzgórze San Augustin: piękny widok na miasto, przejście przez ubogie dzielnice w rytmach miejscowej muzyki. Natomiast wiedza pilotów i jej przekaz znakomity. Duża wiedza o kraju, stolicy i niuansach życia codziennego.

6.0/6

Dorota, Katowice

Generalnie warto było. Trochę inne miałam wyobrażenia odnośnie programu, ale miasto przepiękne - tętniące życiem, zniszczone zębem czasu, ale i tak bardzo kolorowe. Położenie miasta daje niesamowite widoku. Barrio nie polecam dla osób o wysokiej wrażliwości, jednakże to trzeba zobaczyć będąc w takim miejscu. Przejazd kolejką do barrio też dużym plusem. Pilot Olek na 5+ - potrafi opowiedzieć i zainteresować słuchacza ;)

6.0/6

Piotr, Zabrze

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Pani Luiza ciekawie opowiadała, byliśmy wszędzie tam gdzie mieliśmy być, było jedzenie, picie, czuliśmy się zaopiekowani. Do wycieczki dołączyła Pani z ministerstwa turystyki, ktora dodatkowo uświetniała pobyt w Caracas.

6.0/6

EWA, Olsztynek

Nie panikować, że coś się wydarzy. Nie wystawiać na pokaz swoich telefonów, aparatów i błyskotek i będzie okej.